Spirituaalne coaching

Kas sa tahad paljastada enda tõelise eesmärgi, taasühenduda enda sisemise häälega ja elada elu, milleks oled siia sündinud? Kas sa tahad süvendada lähedust oma suhetes? Kas sa tahad oma süda päästa köidikutest ja lõõgastada enda keha?

Spirituaalne coaching ehk juhendamine ei ole teraapia – teraapia tavaliselt fokusseerib emotsionaalsele tervendamisele. See samuti on erinev life coaching’ust, mis üldjuhul fokusseerib eesmärkide saavutamisse läbi motivatsiooni või inspiratsiooni. Spirituaalne coaching on nendest praktikatest erinev, kuna selle peamine eesmärk on puhastada välja sinu sees olev prügi, nii et sa saaksid taasühenduda oma sisemise tarkusega, saada vastused oma küsimustele ning elada harmooniliselt ja õnnelikult ühenduses enda sise- ja välismaailmaga ning enda ja teistega.

Paljude jaoks seostub sõna „coach“ sportlaste treenimisega enda parandamise ja perfektseks saamise suunas. Sama mudelit kasutati, kui life coaching tuli kasutusse. Traditsioonilised life coach’id motiveerivad, tõukavad tagant, inspireerivad oma kliente saavutamaks kõrgemat tipptaset. Sedalaadi coaching töötab hästi paljudel juhtudel, kuid tihti see viib hinges oleva väsimuse ja tühjusetundeni. Spirituaalne coaching ei puuduta enda perfektseks lihvimist või enda „parandamist“, see tegeleb vaimse ärkamise ja teadlikkuse suurendamisega, mis läbi saavad toimuda elumuutvad nihked sinu elus ja suhetes.

Kuidas spirituaalne coaching töötab?

Coaching on üks-ühele vestlus kus ma kuulan sind, esitan küsimusi, vastan sinu küsimustele, peegeldan sulle tagasi sinu uskumusi ja mustreid, juhendan sind “kehasse mineku” harjutustesse ja provokatiivsetesse igapäevastesse praktikatesse.  

 

Coaching sessioon (1 tund) – 30€